Reckitt Benckiser,

je světovou společností číslo 1 v sektoru čisticích prostředků pro domácnost a přední firmou v oblasti péče o zdraví a osobní péče. Jsme skutečně globální společností s vizí orientovanou na zákazníka, provozy v 60 zemích a prodejem ve 180 zemích světa.
Naše nejvýznamnější aktiva jsou naše svět dobývající značy a vynikající lidé.

Portfolio našich značek v České a Slovenské republice obsahuje Nurofen, Strepsils, Gaviscon, Dettol, Durex, Scholl, Veet, Calgon, Finish, Vanish, Lanza, Lovela, Woolite, Quanto, Cillit, Tiret, Airwick.

Většina z těchto značek představuje přední produkty na trhu ve svých jednotlivých vysoce konkurenčních tržních odvětvích. Stálou filozofií společnosti Reckitt Benckiser je snaha o dodávání stále lepších řešení. Usnadnění života pro spotřebitele na celém světě je motorem našich soustavných inovací.

Účetní s AJ a znalostí SAP

Jaká bude náplň práce?

· Účetní je zodpovědný/á za zpracování příchozích a odchozích plateb

· Připrava analýz účtů, vypracování měsíčních reportů

· Kontrola nesrovnalostí na fakturách

· Komunikace s dodavateli, odběrateli a bankou

· Spolupráce na měsíční závěrce, příprava rekonciliace účtů

· Spolupráce s hlavní účetní

Jsi to ty?

· Nejméně 2 roky zkušeností v oblasti účetnictví

· Vysokoškolské vzdělání – finanční, účetní nebo ekonomické

· Accounts receivable zkušenosti

· Znalost programu SAP a Excel

· Plynulá čeština a angličtina na úrovni B2

· Samostatný člověk s pozitivním myšlením

Co můžeme nabídnout:

· Příležitost stát se součástí úspěšné společnosti v OTC odvětví

· Pracovní poměr na plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou

· 25 dní dovolené a 5 dnů Sick Days, Multisport karta, stravenky, laptop, občerstvení a masáže na pracovišti, příspěvek na penzijní /životní pojištění

· místo výkonu práce: Flora

Společnost
Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o.
Adresa
Vinohradská 2828/151, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Finanční analytik, Financial Controller, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o., Magdalena Bednarska