Hledáme kolegu / kolegyni do našeho pracovního týmu ..

Finanční manažer (m/ž)

Požadujeme

SŠ / VŠ ekonomického směru

Znalost účetních postupů a daňové legislativy

Základní orientace v dotačních programech a také podmínkách a pravidlech dotačního financování

Dobrá znalost Excelu (denní činnost)

Znalost anglického jazyka

Manažerské dovednosti

Časová flexibilita

Odpovědnost za svěřenou práci

Pečlivost

Proaktivní přístup

Pracovní náplň

Samostatné zpracování části účetní agendy

Spolupráce na tvorbě účetní závěrky

Zpracování pravidelného reportingu za celou společnost

Analýzy a statistiky dle aktuálních potřeb

Administrativní podpora dotačních projektů, zodpovědnost za finanční stránku projektů, spolupodílení se na tvorbě dotačních žádostí a zpracování monitorovacích zpráv

Nabízíme

Hlavní pracovní poměr

Zaměstnanecké benefity (stravování, penzijní pojištění, životní pojištění, zaměstnanecké půjčky aj.)

Pružná pracovní doba

Nástup dle dohody

Společnost
Techmania Science Center o.p.s.
Adresa
U Planetária 2969/1, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.