Přidejte se k jedné z nejvíce dynamicky se rozvíjejících společností v oblasti finančního a investičního poradenství a uplatněte své zkušennosti

KAM - akvizice nových poradců

Náplň práce

Mapování příležitostí k akvizici nových poradců a skupin na trhu
Budování vztahů s potencionálními novými poradci a skupinami
Vyjednávání obchodních podmínek při akvizici
Adaptace nových poradců a skupin
Zajištění rozvoje poradců a skupin

Nabízíme

Partnerský přístup, zázemí silné dynamicky rostoucí společnosti
Podmínky k dosahování očekávaných výsledků
Podporu backoffice, metodiky, asistentku
Benefitní programy, firemní vůz, telefon, ntb, firemní oblečení
Nadstandardní ohodnocení - HPP fix plus vytvoření dlouhodobého pasivního příjmu

Požadujeme

Minimální SŠ vzdělání s maturitou
řidičské oprávnění skup. B, ochotu cestovat po celé ČR
výborné komunikační a prezentační dovednosti
cílevědomost, loajalita, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
Zkušennosti na pozici KAM u pojišťovny nebo jiného subjektu finančního trhu

Společnost
F & P Consulting a.s.
Adresa
Revoluční 1082/8, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 60 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Manažerský motivační program, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel