Hledáme charismatickou osobnost plnou energie, která nám pomůže v oblasti rozvoje znalostí a dovedností našich zaměstnanců pro aktivní telemarketing, komunikaci a prodej po telefonu.
Máte vlastní zkušenost s aktivním prodejem, nejlépe v oblasti energetiky, telekomunikací, finančních produktů? Nebo máte zkušenost s vedením prodejního týmu, vzděláváním dospělých, tréninkem zaměstnanců? Umíte tyto své zkušenosti dál předávat? Umíte česky? Tak proč ještě nepracujete u nás? Právě Vás totiž hledáme!

Nabízíme Vám práci ve velkém moderním pražském kontaktním centru, ve skvělém, přátelském a vzájemně se inspirujícím týmu, ve kterém chybíte už jen Vy! A kromě toho za to i platíme, a ne špatně. Pokud máte se vzděláváním zkušenosti, nebojte se říci si o až 30 – 60 000 Kč. Navíc nabízíme obědy zdarma a týden dodatkové dovolené navíc je samozřejmostí.
Bezbariérové pracoviště 65 m od stanice metra (B – Kolbenova, bezbariérová) a tramvajové zastávky (tram 16). Parkování k dispozici.

Náplň práce:

Tým školitelů má zodpovědnost za oblast tréninku, rozvoje zaměstnanců a koučinku od návrhu, vytvoření až po praktickou realizaci jednotlivých tréninkových plánů a materiálů dle potřeb společnosti a našich zaměstnanců.
Vyhledává nedostatky ve fungování prodejních týmů a zajišťuje kroky vedoucí k jejich odstranění.
Budete se nejen podílet na návrzích školení, ale budete je i osobně realizovat.

Požadavky:

  • vysokoškolské / středoškolské vzdělání s maturitou, pedagogické zaměření je výhodou
  • aktivní trenérská praxe min. 2 roky je nezbytná
  • praxe s vedením lidí v oblasti péče o zákazníky, prodeje či výzkumu veřejného mínění (aktivní telemarketing velkou výhodou)
  • praxe v oblasti energetiky velkou výhodou
  • velmi dobrá znalost práce s MS Office (Excel a Powerpoint)
  • vynikající komunikační, prodejní a prezentační dovednosti

Nabízíme:

  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Věrnostní příplatek
  • Mobilní telefon a notebook i k soukromému užití
  • Obědy ve vlastní firemní restauraci all inclusive
  • Voda, sodovka, káva a horká čokoláda zdarma
  • Kurzy AJ s rodilým mluvčím přímo na pracovišti
  • 5 dní dovolené navíc
  • Zaměstnanecký tarif na vlastní spotřebu energií (až pro 4 domácnosti v rodině) - ročně můžete ušetřit až 5.000,- Kč na jednom odběrném místě
  • Očkování proti chřipce 1x ročně zdarma
  • Speciální odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Základní mzda 30 – 60 000 Kč dle vzdělání, praxe, znalostí a zkušeností

Nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis prostřednictvím odpovědi na tento inzerát. Více informací o nás na www.bohemiadirect.cz

Společnost
Bohemia Direct Marketing a.s.
Adresa
Kolbenova 931/40b, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Vzdělávání a školství, Trenér/školitel, Trenér obchodních dovedností
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bohemia Direct Marketing a.s., Ria Čejková