DGS Druckguss Systeme s. r. o. je stabilní společnost se zázemím švýcarské mateřské společnosti zabývající se tlakovým litím a opracováním odlitků ze slitin hliníku.

Strojní údržbář - hydraulikář

INFORMACE O PRACOVNÍ POZICI:
Náplň práce:
Provádění údržeb na strojních zařízeních.
Diagnostikování a odstraňování závad na strojních zařízeních.
Provádění zápisů o údržbách v elektronickém informačním systému.
Instalace nových strojních zařízení.
Účast na školeních.

Pracovní režim: nepřetržitý.
Termín nástupu: ihned.
Nástupní hrubá mzda: od 32 400 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Hrubá mzda po zaučení: od 35 400 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Bohatý bonusový program pro všechny zaměstnance: příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění.

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
Vzdělání: SO (vyučen) obor mechanik opravář pro stroje a zařízení, nebo jiný příbuzný obor
Praxe v oboru nutná, min. 2 roky, zaměření na opravy strojů a zařízení, nutná znalost hydraulických a pneumatických systémů.
Znalost NJ nebo AJ výhodou.
Oprávnění k obsluze VZV výhodou.
Základní znalost práce s PC.
Výhodou: svářečské oprávnění MIG, TIG, plamen, oprávnění k obsluze mostových jeřábů.
Fyzická zdatnost, samostatnost, spolehlivost, pracovitost.

Společnost
DGS Druckguss Systeme s.r.o.
Adresa
Liberec
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 32 400 – 35 400 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.