Národní galerie Praha

Hlavní účetní

Národní galerie Praha hledá novou kolegyni/nového kolegu na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ. Hledáme pozitivní a energickou osobnost, s dobrou praktickou znalostí účtování, která se zasadí o systematický rozvoj účetního oddělení.

Náplň Vaší práce:

  • Vedení účetního týmu 5 lidí
  • Přidělování běžných účetních operací podřízeným spolupracovníkům a kontrola správnosti zaúčtování
  • Odpovědnost za správnost všech účetních operací
  • Zpracování a kontrola daňových přiznání DPH, příprava podkladů pro přiznání k DPPO
  • Kontrola správy a inventarizace investičního majetku; skladů, rozúčtování nákladů na střediska
  • Pravidelná inventarizace účtů
  • Sestavování měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrek a příprava souvisejících povinných výkazů
  • Spolupráce s auditory a kontrolními orgány
  • Úzká spolupráce s vedoucí ekonomického odd.
  • Komunikace s partnery a státními institucemi

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Praxe min. 5 let, z toho alespoň 2 roky na pozici hlavní účetní
  • Praktickou znalost účetních a daňových předpisů
  • Zkušenost s účetnictvím příspěvkových organizací výhodou
  • Uživatelskou znalost MS Excel
  • Výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti
  • Vytrvalost v řešení problémů, spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

  • Zázemí významné kulturní instituce
  • Odpovídající platové zařazení
  • Další profesní rozvoj
  • Práce na plný úvazek na HPP
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny Sick Days, stravenky, jazykové kurzy, volný vstup do expozic NGP
  • Pracoviště v Praze 7
  • Nástup ihned

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný profesní životopis a motivační dopis.

Při vysokém počtu uchazečů budeme odpovídat pouze zájemcům, kteří budou vybráni do užšího kola výběrového řízení.

Společnost
Národní galerie
Adresa
Dukelských hrdinů 530/47, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel