Poradkyně/poradce rané péče

Do našeho pozitivně laděného týmu hledáme kolegu/gyni na pozici poradkyně/poradce Rané péče pro terénní práci v rodinách s dětmi se zdravotním postižením (mentálním, pohybovým, kombinovaným, s ohroženým vývojem a poruchami autistického spektra) od 0 do 7 let.

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr (plný úvazek)

- flexibilní pracovní dobu

- samostatnou a tvůrčí práci v zajímavém oboru

- pracovní zázemí v dobře fungujícím týmu

- různorodost pracovních činností

- možnost dalšího vzdělávání

- nástupní mzda 25 100,- Kč (zvýšení po zkušební době)

Náplň práce:

- provázení rodin s dítětem se zdravotním postižením v domácím prostředí rodiny,

- poskytování odborného poradenství v oborech, které souvisejí s problematikou, postižení/ohrožení dítěte (posouzení současného vývoje dítěte a navrhování činností podporujících jeho rozvoj, výchovné poradenství),

- poskytování psychosociální podpory,

- prezentace služeb rané péče na veřejnosti.

Požadujeme:

- VŠ, obor speciální pedagogika nebo sociální práce (dle zákona č. 108/2006 sb.),

- dobré komunikační dovednosti,

- aktivní přístup, zodpovědnost,

- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce,

- organizační schopnosti,

- kladný a respektující vztah k cílové skupině služby,

- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

- trestní bezúhonnost.

Vítána je praxe v oblasti podpory rodiny, práce s dětmi raného nebo předškolního věku, s lidmi se zdravotním postižením. Dále přivítáme i znalost prostředí nestátních neziskových organizací.

Nástup:

- ihned, případně dle dohody

Prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu. V motivačním dopisu uveďte, co Vás na pozici zaujalo, proč byste rád/a pracoval/a v naší organizaci na pozici poradkyně pro ranou péči, na co by se v této oblasti ráda zaměřil/a, co byste od práce tohoto zaměření očekával/a. Rozsah motivačního dopisu 1NS (normostrana).

Společnost
Diakonie Českobratrské církve evangelické
Adresa
Machatého 683/10, Praha – Hlubočepy
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 100 – 27 500 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Administrativní pracovník, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.