TECHNICAL & SALES MANAGER - zdravotnictví

Pro firmu, která se specializuje
na zdravotní materiál a techniku, která se čile rozvíjí na českém trhu, obsazujeme pracovní pozici:

Pracovní náplň:
Budete se starat o produktové portfolio firmy, dlouhodobé obchodní vztahy s klienty ze státní i soukromé sféry a veškerou i technickou podporu prodávanému sortimentu.

Konkrétně:

  • sledování vývoje materiálů a techniky na domácím i zahraničním trhu
  • monitorování zájmu klientů o novinky z oboru
  • plánování obchodních aktivit, prezentací, odborných workshopů
  • poskytování technické podpory prodaným zařízením, organizace instalací a servisu
  • vyhodnocení aktivit, reporty

Požadavky:

  • SŠ/VŠ biomedicína výhodou
  • orientace ve zdravotních materiálech a technice výhodou
  • obchodní duch, schopnost prezentovat a jednat
  • orientace na zákaznický servis
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičské oprávnění pro osobní vozy
  • znalost angličtiny

Nabízíme:

  • práci ve firmě s vybudovaným renomé
  • příležitost k získání zkušeností s vedením obchodního týmu
  • dobré pracovní podmínky

Společnost
STIMUL, personální poradenství
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Technika a vývoj, Obchodní ředitel/manažer, Obchodní zástupce, Obchodní referent, Product Manager, Product Specialist, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

STIMUL, personální poradenství, Barbora Karlíková