Podporujeme lidi s duševním onemocněním a napomáháme jim najít cestu ke spokojenému, důstojnému a perspektivnímu životu, protože:

• víme, že psychóza či jiné duševní onemocnění může potkat každého.
• věříme, že se z duševní nemoci dá zotavit.

Pojďte se spolu s námi podílet na reformě psychiatrické péče a ovlivnit její směr. Z vlastních zkušeností víme, že to, co děláme, má smysl!

Úklid kancelářských prostor

Co vás čeká

  • Úklid kancelářských a společných prostor našeho zázemí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Neřídíme se heslem: „co je mokré, to je čisté“! Tedy důležitý je smysl pro pořádek a systém.

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci na poloviční úvazek (4 hodiny po-pá).
  • Hlavní pracovní poměr.
  • Neformální pracovní atmosféru plnou humoru a pochopení.
  • Dovolená 5 týdnů.
  • Práci nabízíme přednostně TZP a OZP!

Náležitosti výběrového řízení:

Životopis spolu s kontaktními údaji zasílejte pomocí tlačítka odpovědět.
K ústnímu pohovoru budou vyzváni pouze vybraní kandidáti.

Nástup ideálně ihned, popřípadě dle dohody.

Fokus Praha si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Společnost
Fokus Praha, z.ú.
Adresa
Dolákova 536/24, Praha – Bohnice
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.