Centrum J.J.Pestalozziho je nestátní nezisková organizace, která dlouhodobě poskytuje poradenské, vzdělávací a sociální služby ohroženým a znevýhodněným skupinám obyvatel v České republice s důrazem na kraje Pardubický a Vysočinu.

Sociální pracovník/pracovnice Krizového centra Svitavy

Co vás čeká

Krizové centrum Svitavy je špičkové zařízení v Pardubickém kraji. Pracovník zodpovídá za kvalitní poskytování služeb uživatelům, vykonává sociální šetření, zabezpečuje sociální agendu včetně řešení sociálně-právních problémů, poskytuje sociálně-právní poradenství, krizovou pomoc, spolupracuje s pracovníky dalších poradenských zařízení, státních institucí a dalších organizací.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Uchazeč musí splňovat požadavky dle § 110 zák.č.108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů.

Požadované kvalifikační předpoklady: minimálně vyšší odborné či vysokoškolské vzdělání v oboru: sociální práce, sociální pedagogika, sociální a humanitární práce, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, pedagogika atd.

Dále požadujeme trestní bezúhonnost, schopnost samostatné práce a rozhodování, organizační a řídící schopnosti, samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost, komunikační dovednosti, schopnost zvládat a řešit zátěžové situace, schopnost empatie, ochotu k dalšímu profesnímu vzdělávání v oboru a uživatelskou znalost práce na PC. Předchozí zkušenost s přímou prací s klienty a zkušenost se zpracováním standardů kvality sociálních služeb výhodou.

Výhodou bude, pokud budete umět

Odborné dlouhodobé kurzy vztahující se k oboru, zkušenosti s prací s osobami v krizi.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme práci v jedné z největších neziskových organizací v Pardubickém kraji a na Vysočině, která nabízí své služby již 27 let. Stabilní organizace podporující své zaměstnance v dalším odborném vzdělávání a v kariérním růstu, metodické vedení, práce pod supervizí.

Plný pracovní úvazek, mzda v rozpětí 23.000 – 34.000 Kč. Možnost osobního ohodnocení a mimořádných odměn, 5 týdnů dovolené atd. Předpokládaný nástup ihned. Práce na dobu neurčitou.

Nezbytné náležitosti přihlášky:

strukturovaný životopis
motivační dopis (formát A4)
kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (v případě přijetí je nutno doložit výpisem z rejstříku trestů).

Zasláním svého životopisu udělujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb. pro účely výběrového řízení. Tento souhlas platí na dobu jednoho roku. Souhlas můžete zrušit odvoláním v písemné formě. Poté budou Vaše životopisy a další osobní materiály skartovány.

Společnost
Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s.
Adresa
Milady Horákové 373/10, Svitavy – Předměstí
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 23 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.