Jsme Agenturou práce a personálně konzultační společností zajišťující zprostředkování dočasných i stálých zaměstnání a brigád.

***Brigáda*** manuální práce ve skladu (Ústínad Labem)

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné zájemce pro lehkou manuální práci ve logistickém skladu.

Náplň práce:

- vykládka zboží z kamionu

- manipulace se zbožím ve skladu

- skladové práce

Požadujeme:

- věk 18 let

- spolehlivost

- manuální zručnost

- pracovitost, zodpovědnost

Nabízíme:

- DPČ

- výborné finanční podmínky 100,-Kč/hod.

- stravenky v hodnotě 100,-Kč (za každou odpracovanou směnu plně hrazené)

- příspěvek na dopravu 40,-Kč

- místo výkonu práce Ústí nad Labem - Červený Újezd

- možnost dlouhodobé spolupráce

NÁSTUP IHNED !!!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.čísle: +420 735 175 625

Společnost
Pro-Temp spol. s r.o.
Adresa
Chlumec – Český Újezd
Plat
Plat: 100 Kč / hodina
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Datum práce
Datum práce: 8.1.2019 – 30.6.2019
Zadavatel: Personální agentura

Pro-Temp Plus spol.s r.o., Veronika Černá
+420 735 175 625
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.