Konstruktér- inženýr projektant

Náplň práce:

Inženýr projektant bude navrhovat technologické celky a integrovat tyto celky u koncového zákazníka. Pracoviště primárně ve Stráži pod Ralskem, služební cesty ke koncovým zákazníkům po celém světě.

Požadujeme:

 Odpovídající bakalářské nebo magisterské vzdělání se zaměřením strojním (elektro)
 Zkušenosti s projektováním chemických technologií
 Orientace ve strojní, stavební a elektro dokumentaci
 Znalost práce v SW Autocad LT 2D, výhodou znalost práce ve 3D v SW Creo 2.0
 Základní znalost ASŘ, topologie řízení
 Schopnost komunikovat na technické úrovni anglicky ( rusky výhodou)
 Schopnost spolupracovat s projektovým týmem, externí projektovou organizací a zákazníkem
 Flexibilitu často cestovat do zahraničí

Odpovědnosti:

 Tvorba dokumentace dle požadavků
 Změnové řízení dokumentace
 Integrace technologií u koncového zákazníka
 Aktivní spolupráce v projektovém týmu, částečné řízení projektového týmu
 Sledování současných trendů a přenos do projektů

Nabízíme:
 Zázemí rychle se rozvíjející české společnosti s vlastními výrobky a unikátním „know-how“
 Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje
 Příjemné moderní pracovní prostředí
 Další sociální výhody (příspěvek na stravování, dětskou rekreaci, týden dovolené navíc, atd.)

Nástup: možný ihned

Společnost
MEGA a.s.
Adresa
Pod Vinicí 87, Stráž pod Ralskem
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Ruština (Základní)
Plat
Plat: 26 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, 13. plat
Zařazeno: Chemický průmysl, Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Elektroinženýr, Projektant, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství, Konstruktér, Chemický inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.