RENGL, s.r.o. je česká společnost působící od roku 2000 v oblasti výlepu plakátů na celém území České republiky, Slovenska a od r. 2017 také v Polsku. Naším hlavním produktem jsou plakátovací kampaně, které pro naše zákazníky plánujeme a realizujeme. Provozujeme vlastní síť téměř 4.000 plakátovacích ploch ve více než 140 městech všech tří uvedených zemí. Toto pokrytí neustále dál rozšiřujeme. V segmentu trhu, na který se zaměřujeme, jsme největší společností v České republice i na Slovensku.

Výlep plakátů - Kutná Hora

Hledáme brigádníka pro výlep plakátů a odstraňování plakátů v Kutné Hoře.

Výlep plakátů se provádí 1x týdně a to v neděli. Brigádník má na starosti 12 plakátovacích ploch. Funguje to tak, že si v pátek na určeném místě vyzvednete plakáty i s písemnými instrukcemi pro jejich výlep, jako jsou počty, termíny apod. Tyto plakáty pak v neděli vylepíte na určené plakátovací plochy.

Páteční vyzvednutí a příprava trvá asi půl hodiny, každý nedělní výlep Vám zabere 2 - 3 hodiny. Odměna za práci je úkolová, měsíčně se pohybuje přibližně kolem 1.500,- - 2.000,- Kč. Proplácíme náhrady za ujeté kilometry, poštovné a případné další výdaje.

Je důležité vědět, že výlep plakátů sice není fyzicky příliš namáhavý, ale na druhou stranu se vylepuje téměř za každého počasí. Výjimkou jsou samozřejmě extrémní bouřky, hustý déšť nebo vichřice.

Pokud máte zájem o tuto brigádu, vyplňte jednoduchý dotazník níže, budeme se těšit a rádi zodpovíme Vaše otázky.

starší 18ti let
řidičský průkaz
vlastní automobil
přístup k internetu, foťák nebo mobil s foťákem
bydliště v Kutné Hoře nebo okolí


Informace o pozici

Společnost
RENGL, s.r.o.
Adresa
Kutná Hora
Plat
Plat: 120 – 130 Kč / hodina
Zařazeno: Média, reklama a PR, Řemeslné a manuální práce, Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 12.2.2019 – 31.12.2019
Zadavatel: Zaměstnavatel

RENGL, s.r.o.
739 396 889