Co vás čeká

Kontrola projektové dokumentace, jednání s dodavateli, oceňování elektromontážních prací a technická příprava pro montáže. Pracovník pracuje na PC, vytváří výkazy, se kterými dále pracuje, oceňuje jednotlivé položky dle předem daného klíče, případně po dohodě s dodavateli a po dohodě s vedoucím pracovníkem. Následně pak v průběhu následující montáže spolupracuje s mistry a stavbyvedoucími elektro a poskytuje informace v průběhu přípravy získané. Jde o práci týmovou v kanceláři.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ, VŠ elektro. Přijmeme i čerstvé absolventy a zaučíme.

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenosti v oboru jsou výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

Práci v příjemném kolektivu za výhodných platových podmínek. Profesní růst. Měsíční plat 50.000,-Kč. Plat je přímo odvislý od získaných zkušeností. nabízíme také 13.plat ve výši průměrného platu, roční odměny, 25 dní dovolené. Zajištění nebo náhrada cestovních nákladů. Příspěvek na stravu ve výši 100Kč denně. Mobilní telefon s umožněním využití i pro soukromé účely. Firma zajišťuje během roku aktivity, které jsou zaměstnancům nabízeny pro zotavení a navázání vzájemných vztahů mezi zaměstnanci.

Společnost
MPS - elektroinstalace, a.s.
Adresa
Soběšická 821/151, Brno – Lesná
Pávovská 3138/75, Jihlava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Možnost studijního volna
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Elektrotechnik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

MPS - elektroinstalace, a.s., Lumír Michna
00420606723811