Jojo Gym s.r.o.

Kapitán/ka mezinárodního týmu

Jsme tým nadšenců do vzdělávání a osobního rozvoje a plavíme se už téměř 12 let na jedné lodi. Vymýšlíme a realizujeme projekty, které pomáhají maximálně využít potenciál našich účastníků a otevírají jim nové obzory. Pracujeme se školami všeho druhu, dospělými, pracovníky s mládeží, neziskovkami, zaměstnavateli aj. Zapojujeme se do řady národních i mezinárodních projektů (ESF, Erasmus+, EEA and Norway Funds). Naši práci máme rádi, trávíme v ní hodně času – proto chceme, aby nás naplňovala a dávala nám smysl. Projekty realizujeme pod hlavičkou vzdělávací agentury Channel Crossings (www.chc.cz) a v poslední době pak především v rámci naší neziskové organizace EDUcentrum (www.educentrum.eu).


Na jaké lodi budeš velet?

Od 1.4.2019 budeš kapitánem/kou na lodi s mezinárodní posádkou, a to po dobu 40 měsíců. Tvým úkolem bude zaštítit realizaci projektu podpořeného z Norských fondů s názvem Youth Impact. Cílem projektu je podpořit organizace zabývající se podporou zaměstnanosti a podnikavosti mladých lidí tak, aby dokázaly hodnotit dopad a efektivitu svých projektů. Budeš velet nejen české posádce, kterou si sestavíš, ale i partnerským organizacím z Polska, Slovenska a Německa. Bude to dobrodružná, ale zároveň náročná plavba, proto vyžaduje zkušeného kapitána.


Jaké kapitánské dovednosti bys měl/a mít?

  • Zkušený komodor s prokazatelnou praxí v řízení projektů
  • Samostatný/á kapitán/ka s plynnou angličtinou
  • Univerzální manažer/ka, který/á zvládne řídit projekt pro věcné, administrativní i finanční stránce, je schopný/á sestavit si svůj dream tým a vést ho tak, aby byli všichni spokojení a odváděli profi práci
  • Systematický/á parťák/čka, který se neztratí v číslech v excelovských tabulkách a nezmizí mu/jí úsměv na tváři ani při byrokratickém papírování
  • Nadšenec/kyně do do vzdělávacích a výzkumných projektů, který/á má zájem zapojit se i do věcné realizace projektu (př. v roli metodické, trenérské, moderátorské, tvorby vzdělávacích materiálů, průzkumů, studií apod.)

Co ti můžeme na oplátku nabídnout?

  • Neomezený prostor pro seberealizaci, možnost účastnit se zahraničních projektových výjezdů a poznávat inspirativní organizace a partnery, denní využití angličtiny.
  • Plný úvazek ve flexibilním režimu. Pokud si navzájem vyjdeme vstříc, není pro nás problém vzít si občas home office či přizpůsobit pracovní dobu. Důležitá je pro nás důvěra a výsledky. Nabídneme ti smlouvu na 40 měsíců s nástupem ihned nebo dle dohody a rádi ji při oboustranné spokojenosti prodloužíme. Profi práce si vážíme a dokážeme ji ocenit.
  • Něco navíc, co potěší – stravenky, bezplatný vstup do Aquapalace Praha, Zoo Praha, bezplatné či zvýhodněné jazykové kurzy, notebook a mobil i pro osobní účely, příspěvek na MHD, sleva na MultiSport kartu a další.

Čím potěšíš ty nás?

Pošli nám strukturované CV nebo odkaz na tvůj Linkedin profil. Rozhodně nevynechej ani pár řádků o tom, proč zrovna ty budeš tím/tou nejlepší kapitánem/kou. Oceníme také ukázky tvé dosavadní práce v jakékoliv podobě a hlavně informace o projektech, které jsi řídil/a.


Kde nás najdeš?

V Praze 5 - Radotíně, Vrážské ulici č. 238, přímo naproti vlakové zastávce Praha-Radotín v oranžovém domě ve 2. patře (v rámci MHD, 7 min. ze Smíchova, 15 min. z Hlavního nádraží).


Informace o pozici

Společnost
Channel Crossings s.r.o.
Adresa
Vrážská 238/8, Praha – Radotín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Služby, Vrcholový management, Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Channel Crossings s.r.o., Kamila Kadlíková