F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. je poradenská firma s téměř patnáctiletou tradicí v oblasti bezpečnostní problematiky

Senior konzultant fyzické ochrany

Náplň práce:

  • zpracování dokumentace v oblasti fyzické ochrany (audity, posouzení, studie, interní řídící dokumentace klientů atd.);
  • zpracování komplexních návrhů na implementaci fyzické ostrahy, organizačních a režimových opatření a systémů technické ochrany u klientů;
  • provádění auditů a posuzování stavu bezpečnostních opatření v souladu s požadavky právních předpisů, technických norem, interní řídící dokumentace, pojistných podmínek apod.;
  • návrh a koordinace činností řešící problematiku ochrany osob, majetku a informací u klientů (komplexní bezpečnostní servis);
  • prezentace a školení v rámci realizace projektů u klientů.

Požadujeme:

  • vzdělání v oblasti bezpečnosti či technického směru;
  • praxi v oblasti fyzické ochrany, auditů, posouzení či analýz;
  • praxi v oblasti ochrany osob, majetku a informací;
  • výborná znalost práce na počítači (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, internet);
  • řidičský průkaz skupiny „B“, aktivní řidič;
  • výborné organizační schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti;
  • výbornou znalost českého jazyka;
  • analytické schopnosti;
  • ochota a smysl ke spolupráci v týmu;
  • cílevědomost a pečlivost;
  • odbornost a schopnost samostatné práce na projektech.

Nabízíme:

  • stabilní zázemí největší poradenské společnosti v ČR v oblasti ochrany osob, majetku, informací a služeb bezpečnostního managementu;
  • pravidelnou účast na odborných seminářích a konferencích;
  • odpovídající platové podmínky;
  • kariérní růst a další rozvoj ve společnosti;
  • příjemný pracovní kolektiv;
  • firemní benefity

Místo pracoviště:
Ostrava

Nástup:
dle domluvy

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Společnost
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s.
Adresa
Vítkovická 1994/22, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ostraha a bezpečnost
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.