ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

PROJEKTOVÝ MANAŽER (Backer Elektro CZ, Hlinsko)

Pro našeho klienta Backer Elektro CZ se sídlem v Hlinsku, největšího výrobce elektrických trubkových topných těles v ČR, hledáme vhodného kandidáta pro pracovní pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER.

Webové stránky: www.backer-elektro.cz.

Historie a profil společnosti: Společnost byla založena před více než 60 lety. Od roku 2001 nese název Backer Elektro CZ, čímž se stala členem skupiny BACKER GROUP, která je jednou z nejvýznamnějších divizí švédského koncernu NIBE INDUSTRIER AB působícího v několika zemích Evropy.

Vývoj a výroba elektrických trubkových a tištěných topných těles v použití v řadě aplikací, např. v domácích spotřebičích, železniční dopravě, gastro zařízeních, strojírenství a mnoha dalších oblastech průmyslu. Topná tělesa pro systémová řešení a příslušenství.

NÁPLŇ PRÁCE

Kompletní řízení, koordinace a realizace projektů nových výrob a technologií.

Sestavování projektových týmů napříč firmou, jejich vedení a koordinace.

Definování cílů.

Příprava a vedení projektových dokumentů: projektový plán, rozpočet, reporting v rámci TOP managementu, seznam rizik a problémů, projektová komunikace, monitoring.

Zodpovědnost za projektové náklady, dodržení termínových plánů, včasná komunikace problémů, návrhy řešení.

Koordinační činnost.

Podpora přípravy metodik a pravidel pro řízení projektů a jejich aplikace v organizaci.

POŽADAVKY

VŠ/SŠ, technický obor.

Praxe z oboru projektového řízení výhodou.

Osobnostní předpoklady pro výkon takové pozice.

Technické odborné znalosti a zkušenosti, technické uvažování.

Certifikace v projektovém managementu a znalost metodik řízení projektů (např. Prince2, IPMA, PMP, …) výhodou.

Vynikající komunikační a organizační dovednosti, analytické schopnosti, samostatnost a flexibilita, odolnost vůči stresu.

Dovednost rychle se orientovat v definovaném prostředí.

Aktivní znalost angličtiny.

Aktivní znalost nástrojů MS Office.

Řidičský průkaz skupiny B.

NABÍDKA

Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní společnosti.

Odpovídající finanční ohodnocení, možnost dalšího osobního i profesního růstu.

Veškeré významu pozice odpovídající technické vybavení a zabezpečení.

Firemní zaměstnanecké benefity.

Hlavní pracovní poměr, plný úvazek.

Nástup možný ihned i po dohodě.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce na uvedený kontakt.

Předvýběr vhodných kandidátů realizuje personálně poradenská společnost ETHIC HR.

Výběrový pohovor se uskuteční nejprve v telefonické podobě, následně v Hlinsku nebo na jiném dohodnutém místě v ČR.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Hlinsko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Technika a vývoj, Project Manager, Vývojový technolog, Vývojový inženýr, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

ETHIC HR, s.r.o., Robert Šiška
+420 602 279 462
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.