ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

PROJEKTANT stabilního hasicího zařízení (Brno)

Pro společnost PYRONOVA s.r.o. (www.pyronova.com) se sídlem v Brně a Praze, zaměřené na stabilní hasicí zařízení, hledáme dalšího kolegu na pracovní pozici PROJEKTANT stabilního hasicího zařízení.

Zaměstnavatel: PYRONOVA s.r.o.

Místo výkonu práce: Brno.

SPOLEČNOST PROJEKTUJE, REALIZUJE A SERVISUJE např.:

Vodní stabilní hasicí zařízení.

Plynová hasicí zařízení.

Pěnová hasicí zařízení.

Mlhová a další zařízení.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Aktivní účast na tvorbě návrhů požárních řešení staveb, dle evropských i mezinárodních norem.

Tvorba projektové dokumentace (samostatně či pod dohledem zkušených projektantů).

Komunikace s investory v průběhu navrhování staveb.

Účast při řešení problémů v průběhu správních řízení anebo v průběhu realizace staveb.

POŽADAVKY

VŠ/VOŠ/SŠ. – zejména stavební, strojní a TZB.

Aktivní znalost AutoCAD je nezbytná, výhodou znalost software: Revit, SprinkCAD nebo Autosprink.

Pracovní zkušenosti na pozici projektant v libovolném oboru stavebnictví, TZB apod.

Znalost v oblasti požárního zabezpečení a stabilního hasicího zařízení: ČSN EN 12485. FM Global, VdS, NFPA jsou výhodou.

U uchazečů mimo obor se počítá s tím, že si znalost doplní v průběhu zaškolení.

Osobní zaujetí a odborný zájem o danou oblast.

Praxe v rozsahu 2 let v oblasti požárních systémů (výhodou), TZB nebo stavebního inženýrství.

Iniciativa, zdravý selský rozum, osobní integrita, projektový přístup.

Adekvátní schopnost jednat s představiteli investorů a obchodních partnerů.

Angličtina – aktivní znalost, překlad norem z anglického jazyka, komunikace s kolegy ze zahraničních poboček.

Ochota učit se.

ŘP sk. B. – očekává se aktivní řízení služebního vozidla s možností soukromého použití dle dohody s vedením společnosti.

NABÍDKA

Perspektivní pracovní pozice v úspěšné a moderně smýšlející společnosti, která má v oboru dobré jméno a skvělé výsledky.

Příjemné, moderní pracovní prostředí v Brně, s dobrou dostupností vlakem i osobním autem se zajištěným parkováním.

Vstřícní a spolehliví spolupracovníci, zkušený tým kolegů.

Možnost odborného růstu a přímé účasti na plánování a realizaci zajímavých řešení požární ochrany.

Autorizace a praxe v oboru budou náležitě a ke spokojenosti vybraného uchazeče ohodnoceny, a to i individuálně na základě jeho požadavků.

Motivující a spravedlivé finanční odměňování, nástupní finanční podmínky - základní mzda:

Uchazeč s minimální zkušeností: 26 000,- Kč.

Zkušenosti v jiném, přidruženém oboru: 30 – 33 000,- Kč.

Praktik v oboru od 45 000,- Kč výše.

Dále: osobní ohodnocení, roční prémie ve výši 1-3 hrubých měsíčních platů, dle zkušeností pracovníka a výsledků v daném roce.

Flexibilní pracovní doba, možnost individuálního nastavení pracovní doby.

Částečně home office.

Podle potřeby pomoc s bydlením, ubytováním.

Příspěvek na stravování, multisport karta, firemní akce.

Občerstvení na pracovišti.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na uvedený kontakt.

Výběrový pohovor se uskuteční v Brně, anebo kdekoliv na místě a v čase uchazeči nejvíce vyhovujícím.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Technika a vývoj, Projektant, Konstruktér, CAD/CAM specialista, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

ETHIC HR, s.r.o., Robert Šiška
+420 602 279 462