Společnosti PRIMA BILAVČÍK, s.r.o. se sídlem v Uherském Brodě specializující se na prodej měřících přístrojů a služby v oboru metrologie přijme na pozici Manažer obchodního oddělení - OBCHODNÍ ŘEDITEL.

Pro zajištění naplňování obchodní strategie, dosažení obchodních cílů společnosti a řízení týmu obchodníků a projektových manažerů hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu. Manažera (ředitele) obchodního oddělení

Ideální kandidát/ka by měl/a mít obchodní zkušenosti a manažerské dovednosti v oblasti rozvoje obchodu, komunikace s významnými zákazníky, dotahovat věci do úspěšného konce, schopnost dobře plánovat a organizovat práci týmu, koordinovat jednotlivé obchodní a projektové aktivity celého týmu a mít příjemné a profesionální vystupování. Dále pak odolnost proti stresu a velkou schopnost vlastní motivace a motivace jednotlivých členů týmu.

Hlavním předpokladem není zkušenost v našem oboru, ale chuť tvořit a systematicky řídit obchodní a projektový tým směrem k efektivnímu naplňování obchodní strategie, realizaci komplexních projektů v úzké komunikaci se zákazníkem a usilování o kvalitní a kreativní výsledek, který bude překonávat očekávání zákazníka.

Jako samozřejmost předpokládáme osobní odpovědnost, důvěryhodnost, etické chování, vysokou pracovní morálku a schopnost podporovat kvalitní vztahy uvnitř společnosti.

Hlavní požadavky:

VŠ technického/ekonomického směru
zkušenosti získané na pozici manažera / ředitele
velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
vysoké pracovní nasazení s ohledem na splnění strategie a obchodně - ekonomických cílů společnosti
plynná znalost AJ,
znalost MS Office na pokročilé úrovni
ŘP sk. B

Důležitým předpokladem pro práci na této pozici je velmi dobrá úroveň znalosti AJ, ochota cestovat a schopnost pohybovat se samostatně v zahraničí. Dále pak standardní požadavky dnešní doby: znalost práce na PC, řidičský průkaz… atd.

Hlavní činnosti:

Řízení a koordinace aktivit a projektů týmu a jeho členů s cílem naplnění obchodního plánu
odpovědnost za řízení chod celé obchodní společnosti
Pravidelná komunikace s významnými zákazníky a interními týmy
Manažerská koordinace 25 ti členného obchodního týmu.
Prevence a řešení problémů a krizových situací
Reporting vedení společnosti
reprezentovat společnost na obchodních jednáních a mezinárodních výstavách
rozdělování úkolů a kontrola jejích plnění budete provádět analýzy vedoucí k zajištění efektivity a zabezpečení zisku
rozhodování o portfoliu výrobků

Kvalitním kandidátům jsme připraveni nabídnout zajímavou pracovní a profesní příležitost, atraktivní plat, práci v atraktivním oboru a v přátelském týmu, který jde za stejným cílem. Podmínky ohodnocení a systém benefitů budou předmětem osobního pohovoru. Budeme se těšit.


Informace o pozici

Společnost
PRIMA BILAVČÍK, s.r.o.
Adresa
9. května 1182, Uherský Brod
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Němčina (Výborná)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel