Duplex The RoofTop Venue hledá šikovnou kolegyni pro naše rezervační oddělení na HPP, nástup možný ihned!!!

Co Vás čeká:

  • telefonická a písemná komunikace s klienty
  • vytváření a správa individuálních rezervací
  • vytváření a správa skupinových rezervací

Požadujeme:

  • pokročilou znalost práce na PC (MS Excel, Word..)
  • mírně pokročilá znalost anglického jazyka (další jazyk výhodou)
  • pečlivost, odpovědnost, příjemné vystupování, časová flexibilita

Nabízíme:

  • práci v příjemném, energickém prostředí Po-Pá (10-18)
  • nástupní plat 25000,- čistého
  • možnost stravování u nás v restauraci
  • po domluvě možný home office
  • další benefity
  • nástup možný ihned

Společnost
Prague Club s.r.o.
Adresa
Václavské náměstí 831/21, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Prague Club s.r.o., Mgr. Kateřina Brejchová
+420 728 379 498