Společnost Sprinx Systems, a.s. je přední technologická společnost zaměřená na poskytování služeb spojených s návrhem, vývojem a provozem informačních systémů, dodávkami aplikací pro řízení zákaznických vztahů (CRM), řízení projektů, prodejních a distribučních systémů a řešení bezpečnosti. Je držitelem certifikátu Microsoft Gold Certified Partner.

Analytik (vývoj aplikací a webových řešení)

Náplň práce

  • spolupráce s obchodem a AM na přípravách obchodních nabídek.
  • komunikace se zákazníkem pro zjišťování požadavků a příležitostí pro možná řešení.
  • provádění analýz obchodních požadavků s popisy procesů a systémů pro návrhy a implementace řešení.
  • spolupráce s architekty a projektovými manažery na návrzích technických řešení včetně procesních a funkčních podkladů pro výrobu SW, implementace a integrace informačních systémů.
  • tvorba procesní a uživatelské dokumentace s popisem chování systému a souvisejících procesů.
  • Tvorba akceptačních scénářů a poskytování součinnosti při předávání díla zákazníkům.

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • min. 2 roky práce v IT
  • dobrá znalost AJ – slovem i písmem
  • řidičský průkaz B
  • analytické myšlení a schopnost porozumět požadavkům zákazníka
  • praxe v zjišťování a zpracování technických informací
  • zkušenosti s tvorbou procesních a funkčních analýz
  • znalost principů a metodik tvorby informačních analýz a způsobů popisu systémů
  • Povědomí o používaných systémech ERP a CRM
  • obecná znalost informačních technologií
  • samostatnost, komunikativnost, flexibilita, zodpovědný přístup k práci, rozhodnost a organizační schopnosti, preciznost
  • aktivní přístup k sebevzdělávání

Nabízíme:

práci ve stabilní české společnosti
možnost práce s moderními technologiemi na domácích i nadnárodních projektech
profesní růst a vzdělávání zaměstnanců
firemní motivační program a možnost využívání firemních výhod
příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
plný pracovní úvazek nebo smlouva s OSVČ
nástup duben/květen 2019

Společnost
Sprinx Systems, a.s.
Adresa
Údolní 212/1, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Project Manager, Webdesigner, Webmaster
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Sprinx Systems, a.s., Tereza Janečková
737 222 126
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.