AVE a.s. byla založena 22.4.1990 a v současné době patří mezi významné poskytovatele služeb cestovního ruchu v České republice. Během celé úspěšné existence se společnost dynamicky rozvíjí, neustále přichází s novými službami, zlepšuje ty stávající a snaží se vycházet vstříc stále náročnějším potřebám svých zákazníků. AVE Hotels nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování v Praze ve vlastní síti hotelů, jak v historickém centru Prahy tak i jeho blízkém okolí. Dlouhodobě se zabývá organizací cyklovýletů a cyklozájezdů pro zahraniční klientelu.

Noční recepční hotelu, Praha

Hledáme noční recepční pro náš hotel v Praze
Nástup dle dohody. Práce je vhodná jak pro studenty, tak zkušené pracovníky.
Nabízíme zaměstnání na plný úvazek.

Náplň práce:

Obsluha hotelové recepce, tedy především péče o hosty,
check-in / check-out, administrativa spojená s chodem recepce, směnárenská činnost.

Požadujeme:
Češtinu + angličtinu slovem i písmem, profesionální a vstřícný přístup
ke klientům, příjemné vystupování, zodpovědnost, čistý TR.

Nabízíme:
Systém individuálních odměn, provize z prodeje, možnost plánování směn, stravenky a občerstvení na pracovišti. Dále pravidelné příspěvky na ošatné, příspěvek na penzijní připojištění. Stabilní zaměstnání v České firmě s 25-letou tradicí!

Vycházíme vstříc při plánování směn s ohledem na osobní potřeby každého zaměstnance. Zaškolíme Vás do všech pracovních postupů. Kromě výdělku u nás získáte i cenné zkušenosti a praxi, zlepšíte své komunikační schopnosti a uplatníte cizí řeč.

Společnost
AVE a.s.
Adresa
Vinohradská 137/105, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost delšího neplaceného volna, Možnost studijního volna
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.