Hledáme odborníka na pozici operátor výroby/manipulační dělník pro nealko výrobu v závodě KOLI, Sodovkárna Kolín. Jsme středně velký rodinný podnik s více než 100letou tradicí. Ve výrobě cenově dostupných nápojů ve vratném skle a sudové limonádě patříme k největším výrobcům v ČR. Nástup možný ihned.

OPERÁTOR VÝROBY /nealko nápoje/ - Kolín

Náplň práce

  • obsluha jednotlivých technologií v rámci výroby nápojů (KEG, PET, sklo)
  • přestavba a nastavení výrobních zařízení pro různé výrobky
  • údržba strojního zařízení, zajištění provozních oprav
  • provádění čištění a sanitace výrobních zařízení
  • vedení záznamů o výrobě a sanitacích

Požadujeme

  • výuční list/SŠ vzdělání (technického, potravinářského, chemického oboru výhodou)
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • manuální zručnost a dobrou fyzickou kondici
  • ochotu pracovat na směny
  • praxe na strojích v oboru potravinářství výhodou

Nabízíme

  • zázemí úspěšné rodinné firmy
  • finanční ohodnocení odpovídající pozici
  • odměny za inovace a plné nasazení
  • příspěvek na stravování

Společnost
Ing. Pavel Vavruška
Adresa
Zahradní 46, Kolín – Kolín III
Kolín
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 22 000 – 23 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Potravinářství, Výroba a průmysl, Technik potravinářské výroby, Dělník, Servisní technik, Technik výroby, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.