ARA - továrna na nábytek a.s. je soukromá firma působící na trhu od roku 1993 jako s.r.o. a od roku 2002 formou a.s.

Naší hlavní činností je výroba nábytku, dřevěných polotovarů a obchod s exotickým dřevem.

Jsme firmou s cca 40 pracovníky, která je řízená malým a výkonným týmem lidí v přátelském prostředí.

Uvítáme samostatnou, pečlivou a komunikativní uchazečku s příjemným vystupováním, smyslem pro zodpovědnost a humor. Praxe v oboru není podmínkou.

Co Vás čeká

• Obchod = nákup a prodej.

• Pomoc s vedením obchodních případů v tuzemsku i zahraničí, komunikace se zákazníky a dodavateli.

• Vyřizování objednávek.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

• Spolehlivost a příjemné vystupování.

• Pečlivost a zodpovědný přístup k daným úkolům.

• Dovednost samostatně pracovat a převzít odpovědnost za svěřenou oblast činností.

• Vynikající organizační schopnosti.

• Empatie (umět se vcítit do potřeb našich klientů).

• Perfektní znalost práce s PC a kancelářským balíkem Microsoft Office (Outlook, World, Excel) + zkušenost s některým z řídících systémů. Používáme systém K2.

• AJ na komunikativní úrovni. NJ/RJ výhodou.

• Řidičský průkaz skupiny B.

Co Vám můžeme nabídnout:

• Platové ohodnocení odpovídající schopnostem.

• Působení v mladém a pohodovém kolektivu.

• Zajímavou a různorodou činnost.

• Místo pracoviště Konárovice (okr. Kolín). Dle potřeb i mimo místo pracoviště, např. kancelář v centru Prahy.

• Osmihodinová pracovní doba od 8 do 16 hodin.

Společnost
ARA - továrna na nábytek, a.s.
Adresa
Konárovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel