Hledáme odborníka na pozici údržbáře pro nealko výrobu v závodě KOLI, Sodovkárna Kolín. Jsme středně velký rodinný podnik s více než 100letou tradicí. Ve výrobě cenově dostupných nápojů ve vratném skle a sudové limonádě patříme k největším výrobcům v ČR. Nástup možný ihned.

ÚDRŽBÁŘ STROJŮ /nealko nápoje/ - Kolín

Náplň práce

  • oprava strojů a zařízení, vč. elektrozařízení
  • zajištění preventivní prohlídky výrobních linek
  • diagnostika a řešení poruch za provozu
  • zajištění bezporuchového chodu výrobních linek
  • úprava a modernizace strojů a zařízení
  • zodpovědnost za kontrolu a sklad náhradních dílů
  • dodržování plánu údržby
  • činnost operátora výroby a skladu
  • vedení záznamů o činnosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického/strojního zaměření
  • znalost elektroinstalací strojů a mechanických součástí strojů
  • osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. (odborná způsobilost elektrotechnika) velkou výhodou
  • praxe v oblasti údržby strojů
  • znalosti z oblasti elektro, strojní mechaniky, hydrauliky a pneumatiky
  • flexibilita a samostatnost při řešení problémů
  • zodpovědnost a pečlivost
  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • odměny za inovace
  • stabilní práce v rodinné firmě

Zasílejte prosím životopisy s Vaší aktuální fotografií.

Společnost
Ing. Pavel Vavruška
Adresa
Zahradní 46, Kolín – Kolín III
Kolín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Potravinářství, Výroba a průmysl, Elektrikář, Elektromechanik, Elektrotechnik, Technik potravinářské výroby, Servisní technik, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel