Společnost Louda Auto a.s., dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu, působí na trhu v České republice od roku 1992. V devíti městech - Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Praha, Brno, Svitavy a Ústí nad Labem - nabízí služby při autorizovaném prodeji a autorizovaném servisu vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, Mazda, Hyundai, Ford, Renault a Dacia.

Marketingový specialista - i junior

Náplň práce

  • navrhování, plánování, příprava, realizace a vykazování marketingových plánů, opatření, kampaní, výstav a akcí
  • komunikace s obchodním a servisním oddělením, médii a agenturami
  • spoluvytváření marketingové a prodejně-servisní strategie pro pro naše provozovny
  • účast na vyhledávání obchodních a marketingových možností na trhu
  • nezbytné administrativní činnosti jako vystavování objednávek, kontrola a odsouhlasování faktur, přiřazování nákladů, atd.

Požadujeme

  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • ochota učit se a doplňovat si informace
  • samostatnost a zodpovědnost, schopnost koordinace více činností
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • cit pro grafiku, vcítění se do potřeb a očekávání zákazníků různých cílových skupin
  • min. SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • smysluplnou, různorodou a tvůrčí práci v rychle se rozvíjející a finančně silné dealerské skupině
  • přátelskou pracovní atmosféru
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost rotací a profesního růstu v rámci firmy, resp. holdingu Louda
  • firemní benefity (služební mobilní telefon, zdravotní volno, MultiSport karta, příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení a jiné)
  • místo výkonu práce jsou Choťánky

Společnost
Louda Auto a.s.
Adresa
Poděbrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista marketingu, Event Specialist, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Louda Auto, a.s., Radka Břízová
+420 605 254 024