ČESKÁ LOGISTICKÁ FIRMA
BIOFER s.r.o.

Jsme stabilní a prosperující společnost, působící dlouhodobě na našem trhu, se specializací převážně na logistiku v potravinářském průmyslu (držitel mezinárodní certifikace IFS).

Asistentka ředitele společnosti

Pro moderní logistickou společnost se sídlem na Praze-Východ hledáme mladou, sympatickou a společensky orientovanou posilu na pozici Asistentka ředitele společnosti.

Pokud jste komunikativní typ, máte dobré organizační schopnosti a jste připravená s vysokým pracovním nasazením pomáhat rozvíjet naši společnost, pak je tato pozice vhodná právě pro Vás! :-)

Nástup: ihned nebo dohodou
Místo výkonu práce: Odolena Voda

Popis pozice

- osobní asistence řediteli společnosti
- organizace návštěv, meetingů, služebních cest apod.
- vedení administrativní agendy - příprava prezentací a ostatních dokumentů

- podpora fungování a spolupráce s dalšími odděleními

- organizace vnitrofiremních akcí

Profil kandidáta

- pro-aktivní přístup k řízení vlastní agendy
- zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
- dobrá znalost práce na PC (MS Office)
- komunikační dispozice, časová flexibilita
- organizační schopnosti

Nabízíme

- zajímavé platové ohodnocení v rozpětí 30-35.000,- Kč

- služební automobil i pro soukromé účely
- zázemí prosperující logistické společnosti s možností ovlivňovat dění ve firmě

- mladý a dynamický kolektiv
- možnost osobního růstu

Adresa
Průmyslová 398, Odolena Voda
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Administrativa, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

BIOFER s.r.o., Mgr. Eva Blažková
770 144 241