PUDIS a.s. je projektová, průzkumná a inženýringová společnost s více než padesátiletou tradicí a sídlem v Praze

Projektant sdělovacích zařízení

Pracovní náplň:

· navrhování slaboproudých elektrických zařízení (telefonní a datové sítě) v prostorech mimo budovy, nejčastěji přeložky, ale i návrhy nových sítí,

· tvorba projektové dokumentace ve všech stupních (od studie po realizační projektovou dokumentaci),

· účast na jednáních s investory, úřady a ostatními účastníky výstavby.

Co požadujeme:

· středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání odpovídajícího oboru,

· znalost práce na PC, zejména v CAD systémech a oborovém SW,

· chuť pracovat v týmu i samostatně,

· zodpovědnost, svědomitost, samostatnost.

Výhodou bude:

· doložitelná praxe v oboru,

· autorizace dle zákona 360/1992 Sb.,

· řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme:

· zaměstnání ve stabilní firmě,

· práci na zajímavých infrastrukturních projektech,

· profesní růst, průběžné vzdělávání, účast na odborných konferencích,

· pracovní úvazek na dobu neurčitou,

· 5 týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění,

· příspěvek na sportovní aktivity.

Nástup:

· Ihned nebo dle dohody.

Mzda:

· Nástupní mzda 30 000 - 35 000 Kč (v závislosti na praxi a zkušenostech) + prémie.

Místo práce:

· Praha + pohyb v terénu po celé ČR.

Pracovní doba:

· Plný úvazek na dobu neurčitou.

Společnost
PUDIS a.s.
Adresa
Nad vodovodem 3258/2, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.