JabloPCB s.r.o. se zabývá osazováním desek plošných spojů, montáži elektronických výrobků, zakázkovou výrobou i kompletací elektronických sestav a výrobků. Využíváme nejmodernější technologie pro vysoké standardy kvality.

Helios specialista

Pracovní náplň:

* zajišťování potřeb našich zákazníků, řešení běžných denních situací – základní ovládání systému, nastavení atd.

* implementace rozšířených modulů HELIOS

* poskytovaní odborných konzultací všem uživatelům

* zajištění pravidelných školení pro uživatele

* analýzy a návrh úprav na „míru“ a jejich testování

* nastavování automatizace systému

Požadujeme:

* znalost informačního systému Helios

* analytické myšlení

* dobré organizační a vyjednávací schopnosti

* samostatnost a proaktivní přístup

Nabízíme:

* zázemí české stabilní firmy

* pestrou pracovní náplň

* pružnou pracovní dobu

* zaměstnanecké benefity (sickdays, stravenky)

* adekvátní finanční ohodnocení

Společnost
JabloPCB s.r.o.
Adresa
U Přehrady 5129/67, Jablonec nad Nisou – Mšeno nad Nisou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.