Co vás čeká

· Stanete se produktovým vlastníkem v oblasti úvěrů (metodika, podpora, vývoj nových služeb)

· Budete zodpovědný/á za nastavení lead managementu pro finanční poradce

· Budete rozvíjet digitální platformy pro finanční poradce v oblasti úvěrů (zejména hypotéky)

· Budete poskytovat produktovou podporu a školení ve svěřené oblasti pro finanční poradce a interní oddělení

· Stanete se pravou rukou manažera, takže rozhodně využijete práci s daty v excelu, naučíte se sbírat dostupná data a tvořit z nich analýzy, budete komunikovat s produktovými partnery atd.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· Máte zkušenosti s úvěrovými produkty (zejména hypotéky, spotřebitelské úvěry a úvěry ze stavebního spoření)

· Jste aktivní, komunikativní, flexibilní a zároveň strukturovaný

· Máte „tah na branku“ a dodržujete domluvené termíny

· Máte pozitivní přístup, hledáte nové možnosti, jak procesy zjednodušovat a zlepšovat

· Umíte dobře pracovat s MS office (primárně excel)

· Máte aspoň základní znalosti projektového managementu

Co vám můžeme nabídnout

· Zajímavou práci, kde se máte možnost rozvíjet

· Pohodový a přátelský kolektiv

· Pracovní poměr na dobu neurčitou

· Konkurenční platové ohodnocení

· Časovou flexibilitu

· Stravenky, MultiSport karta

· Kurzy angličtiny

· Flexi passy

· Dovolená 25 dnů

· Sick days

· Akce pro zaměstnance, teambuildingy

· Zázemí stabilní firmy na trhu

Kdo jsme?

Na náš servis spoléhá nejvíce samostatných finančně poradenských firem v ČR, od jednotlivců až po velké společnosti. Od roku 2001 se neustále zdokonalujeme, aby spolupracující zprostředkovatelé mohli svým klientům nabídnout špičkové poradenství. Vyvíjíme nejlepší digitální poradenské platformy pro analýzu, prezentaci, uzavření a reporting produktů, díky kterým posouváme poradenství na novou úroveň.

Společnost
Broker Trust , a.s.
Adresa
Hanusova 1411/18, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Úvěrový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel