SYNOT AUTO a.s., člen skupiny SYNOT hledá vhodného kandidáta/ku na pozici

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• praxe v samostatném a kompletním účetnictví min. 2 roky
• znalost daňové problematiky
• uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Internet)
• preciznost, samostatnost, zodpovědnost a diskrétnost
• organizační a komunikační schopnosti
• znalost účetního programu Navision výhodou

Náplň práce:
• kompletní vedení podvojného účetnictví
• příprava účetních a statistických výkazů
• zpracování účetních závěrek a daňových přiznání
• aplikace účetních a daňových předpisů
• účtování různých typů položek (bankovní výpisy, interní doklady , faktury apod.)
• zodpovědnost za správné zaúčtování účetních položek
• komunikace s kontrolními, daňovými úřady a ostatními institucemi

Nabízíme:
• zázemí prosperující společnosti
• zajímavé pracovní uplatnění
• dobré platové podmínky
• příjemné a moderní pracovní prostředí

Nástup možný ihned.
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Společnost
Synot Auto a.s.
Adresa
Zlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Synot Auto a.s., Alžběta Hatláková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.