Jsme M+H, Míča a Harašta s.r.o., distributor chemických surovin, výrobce přírodní kosmetiky Saloos a přípravků pro péči o vodu Vodnář. Na trh v Česku a do zahraničí jsme od roku 1993 dodali více než 100 tisíc tun surovin a okolo 20 milionů vlastních výrobků. Je nás 70 a pracujeme v Praze, Blansku, Břeclavi, Levicích a Kyjevě. Ve svých tržních segmentech si držíme stabilní a silné pozice. Ctíme své závazky, zaměstnance, zákazníky i okolí. Zde jsou naše webové stránky: www.mah.cz, www.bazenovachemie.cz, www.jezirka-vodnar.cz, www.saloos.cz. Líbí se Vám náš profil? Je Vám blízká naše prezentace? Naše filozofie? Zůstávají za Vámi výsledky? Jste týmový hráč? Jste soustředění na výkon? Tak se k nám přidejte!

Produktový manažer pro produktovou řadu Vodnář

Náplň práce:

- řízení a rozvoj portfolia firemních výrobků

- řešení strategického nákupu, výroby produktů, propagace, prodeje

- komunikace s klíčovými odběrateli

- vývoj nových produktů

- sledování legislativy

Požadavky:

- VŠ, nejlépe chemie, potraviny, hydrobiologie

- znalost anglického jazyka

- komunikační schopnosti

- proaktivní přístup a samostatnost

- spolehlivost a zodpovědný přístup

- praxe v oblasti marketingu vítána

Nabízíme:

plat 30-40 tis Kč + odměny za výkon,

služební vůz, mobilní telefon, stravenky, 13, 14 plat

pracoviště Blansko, 8 hod pracovní doba

Společnost
M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Adresa
Brněnská 2430/21b, Blansko
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

M+H, Míča a Harašta s.r.o., Hana Svobodová
516 428 870