Pro našeho významného klienta společnost Trivi, hledáme vhodnou osobnost na pozici SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ

Umíš si představit vedení účetnictví bez papíru? Vždycky jsi byl/a o krok dopředu před ostatními? Pak je pro Tebe Trivi to pravé místo.

Trivi přináší novou energii a řád do účetnictví. Jedná se o unikátní projekt automatizace účetních procesů. Trivi je účetní společnost, která se zabývá zpracováním komplexního účetnictví pro klienty, větší a střední podnikatele. Trivi je online účetnictví.

Koho hledáme?

Doufáme, že právě Tebe!

Hledáme osobnost, která chce s námi tvořit novou podobu online účetnictví na trhu, nebojí se výzvy a touží profesně růst. Má prokazatelné zkušenosti v oblasti účetnictví a je schopna v tomto oboru samostatně pracovat.

Jak to u nás probíhá?

V Trivi děláme věci jinak. Klienti nám nenosí na konci měsíce igelitové tašky plné dokladů... Naši klienti dostanou přístup do online systému, který sdílí s našimi účetními. Do systému pak nahrávají veškeré dokumenty potřebné ke zpracování jejich účetní agendy. Účetní si je postupně přebírá a online je zpracovává.

Co ti můžeme nabídnout?

Spolupráci na unikátním projektu, jehož cílem je absolutní revoluce na trhu online účetnictví. Stabilní společnost se silnými investory v zádech. Motivujíci finanční ohodnocení dle tvých zkušeností. Možnost kariérního postupu. Profesní a osobnostní růst. Multisport kartu, pružnou pracovní dobu, občasný home office.

Šanci něco ovlivnit, něco změnit! Zajímají nás Tvoje názory a budeme rádi, když se budeš aktivně podílet na rozvoji naši společnosti.

Pokud cítíš, že tohle je to pravé, neváhej nás kontaktovat!

Těšíme se na Tebe!


Informace o pozici

Společnost
Personální institut, s.r.o.
Adresa
Španělská 1073/10, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel