Co vás čeká

Staňte se součástí rakouské společnosti zabývající se developmentem a správou nemovitostí v Jižních Čechách (zaměření převážně na rekreační letoviska (Lipno/Orlík).

Každodenní úkoly a povinnosti:

• Úpravy brožur prodejní expozice

• Spolupráce s grafickými designéry a agenturami

• Marketingové plánování

• Vzhled IT: S námi spolupracujete s našimi partnerskými společnostmi ohledně online marketingu a dohlížíme na naše domovské stránky, systémy CRM

• Výstavy a akce: Společně plánujeme, co děláme a realizujeme. Když jste připraveni, máte na starosti naše akce

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• Německý a / nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni

• Zkušenosti s prodejem

• Adobe Illustrator nebo Photoshop

• Vedení zaměstnanců = leadership

• Zkušenosti s marketingem v realitách

• cit pro estetiku

Co vám můžeme nabídnout

• Bonusy za prodej domů/bytů

• Byt nebo auto (= ekvivalent mzdě)

• Rozmanitá práce, jednání s klienty, jakož i plánování nových projektů

• slevy na lokálních akcích v oblasti

• Mobilní telefon a notebook

Společnost
LAD.CZ s.r.o.
Adresa
okres České Budějovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Brand manager, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura