Institut klinické a experimentální medicíny je největší specializované klinické a vědeckovýzkumné pracoviště v České republice. Už více než 45 let se zaměřuje na léčbu kardiovaskulárních chorob, transplantace orgánů, diabetologii a léčbu poruch metabolismu se spádovostí celé České republiky.
IKEM tvoří 4 odborná centra, 8 klinik a 15 odborných pracovišť, základen a laboratoří. Z celkového počtu 1800 pracovníků je více než 300 lékařů a 600 všeobecných sester. Celkem je k dispozici 315 lůžek, z nichž 111 se nachází na jednotkách intenzivní péče.

Technik - údržba výpočetní techniky

Odbor informatiky IKEM přijme nového kolegu / novou kolegyni na pozici Technik - údržba výpočetní techniky

Náplň práce:

  • Opravy, montáž a instalace koncových stanic a periférií systému
  • Poradenská činnost uživatelům související s používáním aplikací
  • Příjem a identifikace problémů - hotline

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Znalosti v oblasti hardware PC
  • Znalost operačního systému MS Windows a kancelářského balíku MS Office
  • Dobré komunikační schopnosti a trpělivost při jednání s uživateli, kolegy a dodavateli hardware i software
  • Praxe minimálně 5 let
  • Znalost anglického jazyka
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Zkušenosti s opravami další IT techniky (tiskárny, tablety apod.) jsou výhodou
  • Schopnost technické podpory produktů Apple je výhodou

Nabízíme:

  • Práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí
  • Práci v jednosměnném provozu

Nástup ihned.

Co Vás u nás čeká:

  • Práce v nejmodernějším superspecializovaném zdravotnickém zařízení ČR
  • Zázemí stabilní státní organizace
  • Motivující platové ohodnocení včetně zvláštních příplatků
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné placené zdravotní volno - sick days (tři dny za rok)
  • Výhodné stravování v závodní jídelně IKEM
  • Částečně hrazené ubytování v blízkosti pracoviště
  • Možnost využití specializované zdravotnické péče IKEM
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • Výrazná sleva v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb
  • Možnost rekreace ve vlastních zařízeních IKEM

Společnost
INSTITUT KLINICKÉ A EXPERIMENTÁLNÍ MEDICINY
Adresa
Vídeňská 1958/9, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Institut klinické a experimentální medicíny, Lenka Poroszová
734 764 994