Hledáš práci, která tě bude bavit, kde se nebudeš nudit a využiješ to, co znáš?
Hledáš prostor pro seberealizaci a další rozvoj?

Jsme úspěšná a prosperující společnost, která využívá moderní technologie a chce je dále rozvíjet.
Proto rozšiřujeme náš tým a hledáme kolegu, jako jsi ty na pozici

IT Specialista - Vývoj v Oracle SQL

Náplň práce:

  • Vývoj nových a údržba stávajících uložených procedurálních kódů v Oracle DB
  • Účast na interních projektech ve všech fázích (analýza, projektování, programování, nasazení, provoz, tvorba dokumentace)
  • Řešení Ad-hoc technických problémů a uživatelských požadavků nasazených DB systémů
  • Zajišťování komunikace databáze s aplikacemi třetích stran

Požadované znalosti:

  • Programátorská znalost Oracle SQL a PL/SQL (praxe min. 5 let)
  • Zkušenosti s laděním SQL příkazů
  • Dobré analytické schopnosti
  • Zkušenosti s projektováním, vývojem a nasazováním informačních systémů
  • Znalost prostředí Enterprise Architect
  • Samostatnost
  • Angličtina - komunikační úroveň slovem i písmem

Výhodou znalosti:

  • MySQL / Maria DB, MS SQL, PostgreSQL
  • Zkušenosti s tvorbou ETL procesů
  • Zkušenosti s tvorbou DWH na platformě Oracle
  • Zkušenosti s reportingem v Oracle BI
  • Zkušenosti s vývojem v Oracle Application Express 18.x (Oracle APEX 18.x)
  • Znalost v oblasti administrace Oracle DB
  • CentOS 7.x

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání v úspěšné společnosti s velkým prostorem pro seberealizaci
  • Neustálý rozvo
  • Podporu dalšího odborného vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Možnost práce z domova
  • Smlouvu na dobu neurčitou

Pracoviště:

Praha 4 - Novodvorská

Nástup:

Možný ihned

Společnost
EOS KSI Česká republika, s.r.o.
Adresa
Novodvorská 994/138, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Project Manager, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel