IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o., leasingová společnost patřící do bankovní skupiny Raiffeisenlandesbank Oberösterreich AG, hledá uchazeče na pozici

Správce IT, programování a tvorba datových výstupů

Pracovní náplň:

  • správa a rozvoj IT zařízení a systémů
  • tvorba a úprava intranetových aplikací v programovacím jazyku ASP.NET
  • práce na vývoji DWH
  • tvorba nových reportů
  • testování a kontrola jednotlivých výstupů

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání + praxe minimálně 2 roky na odpovídající pozici výhodou / VŠ absolventi
  • znalost síťových technologií, správy sítí, IT, nastavení firewallů a zálohování
  • umět samostatně připojit PC do sítě, vytvořit VPN připojení, omezit přístup na některé webové stránky
  • znalost VMWare
  • znalost administrace OS Windows (serverových i pro koncové stanice)
  • znalost ASP.NET velkou výhodou
  • znalost správy Lotus Notes výhodou
  • znalost databází Oracle výhodou
  • znalost dotazování SQL a programování PL/SQL výhodou
  • výborná znalost MS Excel
  • schopnost samostatně uvažovat a navrhnout fungující řešení problému
  • znalost AJ/NJ
  • koordinace s externím dodavatelem IT a SW
  • orientace ve finanční matematice výhodou
  • komunikační schopnosti
  • flexibilita a spolehlivost

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci v leasingové společnosti se zázemím rakouského bankovního domu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci v příjemném prostřední v centru Prahy
  • nástup ihned

Společnost
IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o.
Adresa
Dlouhá 733/29, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IT ředitel/manažer, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.