TECHNIK NASTAVENÍ/PROGRAMOVÁNÍ - technologie živočiš. výroby

Pro zahraniční značku, vlastní zastoupení, servis v ČR obsazujeme odbornou technickou pozici
Pro našeho klienta, pro posílení týmu, kdy dojde k předání zavedených postupů v oblasti nastavení, technické konzultace k zákazníkům, pro spolupráci s kolegy, kteří jsou v technickém zásahu v terénu, pro činnosti podpůrné a programové, obsazujeme pozici specialisty/specialistky:

TECHNIK NASTAVENÍ/PROGRAMOVÁNÍ - technologie živočišné výroby

Důležité v práci budou technické konzultace partnerům z řad servisních technických firem pro servis zařízení v zemědělské a živočišné výrobě. Jde o zařízení firmy pro oblast zpracování mléka. Firma zařízení v provozech klienta instaluje, zajišťuje záruční servis a to s pomocí vlastních kolegů techniků či spolupracujících firem v regionech v ČR, částečně na Slovensku.

Místo výkonu práce pro Vaši pozici může být v Praze či blíže, dle místa bydliště - pak s pravidelnou služební cestou cca 1x za týden/14 dní do centrály Praha.

Hlavními činnostmi budou:

 • pravidelná komunikace - podpora, technické dotazy klientům - případ jednodušší poruchy, zastavení zařízení - možnost řešení vzdáleným připojením k zařízení v provozu klienta
 • vyšší technické konzultace vlastním technikům, kteří realizují instalace a pravidelný servis, údržbu u zákazníka. občasná osobní spoluúčast v terénu - zejména instalace nových zařízení, při modernizaci provozu výroby mléka a jeho zpracování
 • vedení záznamů o zařízeních tzv. "servisní průkaz" linky, zařízení - plány pravidelných servis, opotřebení spotřebních částí, potřeby náhradních dílu atd.
 • měsíční reporting vedení zastoupení v ČR a přehledy pro vedení v zahraničí - využití písemné angličiny
 • účast na instalacích nových typů zařízení - kontrola spuštění provozu podle návodů - naprogramování zařízení
 • spolupráce s kolegy obchodníky - jejich školení pro technické části
 • spolupráce se zahraničním technickým odd. - zařízení jsou částečně "ušitá na míru" kapacitě provozu, počtu zvířat, která jsou ošetřována apod.

Požadavky:

 • SŠ/VŠ vzdělání - technický směr, optimálně elektro, strojírenství, technika v zemědělství apod.
 • zkušenost v oblasti servisu zařízení, linek - min.2-3 roky
 • zájem o činnosti programování, nastavení zařízení
 • kladný vztah k prostředí zemědělských a chovatelských provozů - schopnost pochopit nároky provozu klienta na hygienickou bezpečnost provozu apod.
 • znalost angličtiny - práce s technickou dokumentací, konzultace k vývoji zařízení
 • ŘP - sk.B - občasné cesty
 • zájem o odborný růst

Nabízíme práci pro specializovanou evropskou značku. Práce k zařízením i konzultace k vývoji zařízení pro špičku v oboru. Pravidelný odborný rozvoj. Možnost kombinace práce v kanceláři a home office - dle rychlosti zaškolení, samostatnosti. Pozice část úkolů přebírá a část bude tvořit nová náplň - rozvoj značky v ČR. Kvalitní finanční ohodnocení, rozvoj vzdělávání.


Informace o pozici

Společnost
STIMUL, personální poradenství
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Technik ve strojírenství, Revizní technik, CAD/CAM specialista, Servisní technik, Seřizovač/programátor CNC strojů, Zootechnik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

STIMUL, personální poradenství, Barbora Karlíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.