COMGUARD a.s. je nadnárodní distribuční společností se zaměřením na IT bezpečnost
a networking působící ve střední a východní Evropě, zejména na trhu České republiky
a Slovenska, s komplexní nabídkou portfolia bezpečnostních a síťových řešení určených pro datová centra, velké organizace i sektor malých a středních firem (SMB).

Recepční /Asistent(ka)

Co vás čeká?

Administrativní práce dle pokynů nadřízeného

  • Vedení recepce v sídle společnosti v Brně (vč. obsluhy jednacích místností, nákupů občerstvení, kancelářských potřeb, správy příchozí a odchozí korespondence atd.)
  • Vyřizování a přepojování příchozích telefonních hovorů a zajištění emailové komunikace
  • Základní logistika (přejímka a evidence zboží vč. zajištění celního řízení, objednávání dopravy)
  • Vedení objednávek a další potřebné úkony v rámci firmy
  • Práce s CRM systémem
  • Organizace školení (zajištění občerstvení, tisk školicích materiálů, prezenční listiny aj.)

Podpora marketingu:

  • Administrativní a organizační pomoc při pořádání akcí pro zákazníky a partnery společnosti, PR a online marketingových aktivitách (příprava podkladů)
  • Dílčí úpravy webových stránek = jednoduché vkládání a změny, příprava pozvánek a materiálů pro mailing
  • Komunikace s dodavateli propagačních materiálů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Dobrou uživatelskou znalost PC (MS Office a Internet)
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni včetně telefonické komunikace
  • Iniciativní přístup, ochotu učit se
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Schopnost samostatného řešení úkolů
  • Praxe a zkušenosti v administrativě výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:

  • Zaměstnání v mladém kolektivu, kde panuje příjemná atmosféra
  • Spolupráci s předními světovými výrobci (např. McAfee, SOPHOS, Barracuda, ObserveIT)
  • Rozmanitou práci v rostoucí firmě v perspektivním oboru
  • Prostor pro iniciativní a tvořivou práci
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody - podle délky zaměstnání (stravenky, kulturní fond, 25 dní dovolené, sick days, bezplatné kurzy angličtiny, firemní výjezdní zasedání, atd.)

Práce vhodná i pro absolventy.

Pokud Vás inzerát zaujal, zašlete nám prosím životopis s fotografií.

Společnost
COMGUARD a.s.
Adresa
Sochorova 3209/38, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Telekomunikace, Asistentka, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.