Váš partner ve světě technických informací.
Národní technická knihovna je největší a nejstarší knihovna technické literatury v České republice s kapacitou přes 1,5 milionu svazků. V moderní ekologické budově v dejvickém kampusu poskytujeme odborné informační zdroje a služby jak studentům, pedagogům a vědeckým a výzkumným pracovníkům v technických a aplikovaných vědeckých oborech, tak zájemcům o technické informace z řad nejširší veřejnosti.
Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici :

Koordinátor podpory služeb a interní komunikace NTK

Náplň práce:

  • práce na webu a intranetu (webeditor, wikiporadce)
  • práce na sociálních sítích
  • koordinace tvorby tištěných materiálů a dalších komunikačních výstupů, které slouží informačním potřebám zaměstnanců a zákazníků NTK a jejím akademickým partnerům
  • editace a korektura textů pro výroční zprávy NTK a další publikace s knihovnou související
    podpora služeb (navigace, koordinace, texty etc)
  • koordinace realizací krátkodobých akcí pořádaných NTK a jejich komplexním zajištění
  • redigování interního zpravodaje, podílení se na tvorbě a editaci webu a intranetu NTK
  • administrativní činnosti

Požadujeme:

  • perfektní znalost češtiny
  • komunikační dovednosti slovem i písmem
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka
  • zkušenost v oblasti tvorby textů
  • orientaci a zkušenost s prací na sociálních sítích (FB, Twitter, Instagram...)
  • znalost HTML
  • pečlivost
  • produkční a organizační schopnosti
  • znalost knihovnického prostředí a služeb výhodou
  • VŠ vzdělání, kreativní a proaktivní myšlení výhodou

Nabízíme:

  • práci v nadstandardním moderním prostředí
  • možnost seberealizace
  • možnost dále se vzdělávat v oblastech, které se týkají pracovní náplně
  • benefity (mobil, notebook, stravenky)
  • platové zařazení dle vzdělání a praxe podle platných mzdových tarifů

Předpokládaná možnost nástupu: 1. 3. 2019

Výběrové řízení je zamýšleno jako dvoukolové. Uchazeči, kteří vyhoví výše zmíněným požadavkům, budou pozváni k pohovoru. Vybraní uchazeči poté obdrží zadání pro 2. kolo výběru, jehož termín bude určen dodatečně.

Strukturovaný životopis s komentovaným přehledem dosavadní odborné praxe, motivačním dopisem a ukázkou vlastního textu na téma „Můj pohled na NTK“ v rozsahu max. 1 normostrana zašlete do 20. 2. 2019.

Společnost
Národní technická knihovna
Adresa
Technická 1902/2, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office
Zařazeno: Média, reklama a PR, Věda a výzkum, Asistent v médiích, reklamě, PR, Novinář, publicista, redaktor, Editor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel