Project manager/-ka Praha 9 Satalice a Václavské náměstí (1/2 úvazek)

Moudrý překlad, s.r.o. působí 15 let na českém a zahraničním překladatelském trhu.

Firma se zabývá zejména překladatelským a tlumočnickým servisem pro státní i korporátní klientelu. V posledních letech se zabýváme i konferenčním servisem na klíč.

Hledáme kolegu či kolegyni pro rozšíření našich týmů na pobočkách v centru Prahy a na Praze 9, který bude osobně zodpovědný za zpracování zakázek

Pro pobočku Satalice hledáme na hlavní pracovní poměr

Pro pobočku Václavské náměstí na zkrácený pracovní úvazek

Požadujeme:

- Český jazyk na vynikající úrovní

- Anglický či německý jazyk - základy

- Znalost Microsoft Office

- Dobré komunikativní znalosti

- Pečlivost

- Praxe v oboru vítána

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- Samostatnost

Pracovní náplň:

- Komunikujete se zákazníky – příjem objednávek a jejich zpracování

- Kontrola překladů a jejich následné vypravení k zákazníkovi

- Příprava podkladů pro fakturaci

- Komunikace s ostatními pobočkami v ČR

- Běžné pochůzky pošta, notář, překladatelé (Václavské náměstí)

- Rozšiřování portfolia zákazníků pro pobočky (Václavské náměstí)

Nabízíme:

- Nabízíme zajímavou a různorodou práci (u nás se nudit nebudete)

- Dlouhodobou perspektivu

- Motivační finanční ohodnocení (můžete ovlivnit výši své mzdy)

- Stravenky

- Mobilní telefon

- Pracoviště: Václavské náměstí, Praha 1 a Praha 9 Satalice

Zašlete prosím svůj profesní životopis a motivační dopis.

Společnost
Moudrý překlad, s.r.o.
Adresa
K cihelně 679, Praha – Satalice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Služby, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.