RSM CZ a.s. je uznávaná, česká, poradenská společnost, působící na trhu od roku 1993, která poskytuje služby v oblasti mzdového a finančního účetnictví, daní, oceňování podniků a nemovitostí, transakčního poradenství, trustových a IT služeb. Je součástí mezinárodní poradenské sítě RSM International.

Accounting Supervisor

Pro našeho významného amerického klienta hledáme do týmu profesionálů R2R a P2P Accounting/Finance Supervisor.

Pokud hledáte zaměstnavatele, který Vás za Vaši práci náležitě odmění a kariérně podpoří, jste tu správně.

Popis práce:

R2R Supervisor a P2P Supervisor bude zodpovědný za dohled nad každodenními činnostmi R2R/P2P účetního týmu, které bude kontrolovat a pomáhat s plněním úkolů. Bude spravovat hlavní účetní záznamy a zápisy v účetních listech. Též bude pomáhat manažerovi oddělení s implementací nově zavedených procesů a sledovat cíle celého účetního týmu.

Náplň práce:

  • Sleduje a kontroluje veškerý proces uzávěrek, včetně veškerých účetních deníků, aby zajistil přesné finanční výkaznictví
  • Pod vedením generálního manažera účetnictví dohlíží na další transakce v rámci daného regionu
  • Řídí členy účetního týmu při přípravě různých finančních výkazů a plány auditu pro interní a externí auditory
  • Pomáhá při výběru zaměstnanců
  • školí nové zaměstnance
  • Podle potřeby poskytuje podporu pro audit
  • Zajišťuje dodržování kontrol, předpisů a pravidel

Požadované dovednosti a schopnosti:

  • vysokoškolské vzdělání a minimálně 3 – 5 let zkušeností v účetnictví a financích
  • výborná znalost anglického jazyka, další evropské jazyky jsou velkou výhodou
  • preferované certifikáty CPA ACCA
  • zkušenosti s řízení týmu
  • výkonná znalost MS Excel
  • znalost Microsoft Navision výhodou
  • týmový hráč se silnými organizačními dovednostmi, především vynikající v dodržování lhůt
  • písemné a komunikační schopnosti
  • Zkušenosti s centrem sdílených služeb
  • ochota pracovat s flexibilním rozvrhem

Co nabízíme:

  • rodinná pracovní atmosféra
  • dynamický tým s rychlím růstem
  • neustále vzdělávání a školení
  • stravenky
  • sick days
  • 25 dní dovolené

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce. Budeme se těšit!

Four our prominent American client, we are looking for R2R a P2P Accounting/Finance Supervisor.

If you are looking for en employer who will properly reward you for your work and promote career, you are right here.

Job Description:

The R2R Supervisor will be responsible for overseeing day-to-day activities of the R2R staff delegating and assisting them with their tasks. The role will be responsible for overseeing the General Ledger and journal entries, compliance, management reporting, and the financial close process. In support of the Accounting Manager, the R2R Supervisor will also help set and track goals of the R2R team, and take part in the implementation of newly established processes and procedures.

Key Responsibilities:

  • Oversee and review the month end closing process, including account reconciliations, and any necessary journal entries to ensure accurate financial reporting
  • Under direction of the General Accounting Manager, oversee further transactions within the region such as intercompany reconciliation
  • Manage staff members to prepare various financial reports for management, audit schedules for internal and external auditors
  • Act as the front line of communication for the financial reporting team
  • Perform analytical reviews to test for reasonableness and provide comments on fluctuations and responses to questions
  • Liaise with controllers from different business units to ensure issues are identified, tracked, and resolved in a timely manner
  • Assist with staff selection/training/development/performance measurement
  • Ensure compliance with internal controls, rules and regulations and provide support for internal and external audits as needed

Required Skills and Abilities:

  • Degree or diploma in finance/accounting and detailed knowledge of general accounting principles
  • Minimum 3-5 years of experience in a finance and accounting, preferably in manufacturing and / or branded consumer goods industries
  • Excellent English language skills are required, other European languages are an advantage, particularly German
  • CPA or ACCA certificates preferred
  • Experience in managing a team
  • Strong command of MS Excel, working knowledge of Microsoft Navision is an advantage
  • Experience in shared service center environments is an advantage

What We Offer:

  • Family-oriented working atmosphere with an environment of growth and opportunity through innovation, pride, and excellence
  • Dynamic fast-growing team
  • Continuous education and training
  • Meal vouchers
  • Sick days
  • 25 days holidays

In case of your interest, send us your CV in Czech and English. We are looking forward!

Společnost
RSM CZ a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Francouzština (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.