Mezinárodní spediční firma přijme vhodného kandidáta na pozici:

Finanční účetní

Náplň práce:

  • Správa pohledávek
  • Tvorba vzájemných zápočtů pohledávek a závazků
  • Zadávání nových zákazníků do systému a kontrola dle OR
  • Příjem a výdej hotovosti v české i zahraniční měně
  • Účtování pokladních dokladů
  • Účtování bankovních výpisů
  • Účtování cestovních příkazů
  • V době dovolených zástup na pozici přijatých faktur
  • Spolupráce s hlavní účetní při závěrkových operacích
  • Spolupráce s auditory

Nabízíme:

  • Odpovídající fin. ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Benefity - stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy přímo ve firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Nástup ihned nebo dle dohody

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (ekonomického zaměření)
  • Znalost podvojného účetnictví podmínkou
  • Uživatelskou schopnost práce s PC - Microsoft Office
  • Pečlivost, samostatnost a spolehlivost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

Společnost
Lagermax spedice a logistika s.r.o.
Adresa
U Prioru 1059/1, Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel