Jsme stabilní softwarová společnost, na trhu působíme od roku 1990. Více než 20 let navrhujeme, realizujeme, servisujeme a modernizujeme aplikace pro naše klíčové zákazníky. Rovněž vyvíjíme vlastní technologie, které zrychlují rozvoj aplikací našich zákazníků.
Naší hlavní specializací je:
– Vývoj programů a aplikací na zakázku
– Integrace software, rozhraní mezi aplikacemi a systémy
– Systémy pro správu dokumentů
Zakládáme si na kvalitě, otevřenosti, kolegialitě, komunikaci a dobré službě zákazníkovi. Naše motto je “Na softwaru nám záleží”. A záleží nám i na lidech, kteří jej s námi vytvářejí. Právě se u nás uvolnila pozice Projektový manažer. Hledáme nového kolegu, který by u nás řídil některé naše projekty a byl součástí našeho týmu. Pokud hledáte dlouhodobou perspektivu ve stabilní firmě na pozici Projektový manažer, ozvěte se nám brzy. Rádi se s Vámi potkáme.

Projektový manažer

Hlavní požadavky:

  • Selský rozum
  • Samostatnost
  • Pečlivost
  • Plánování a organizování práce
  • Tvůrčí přístup a dobré nápady
  • Přizpůsobivost (flexibilita)
  • Výborná komunikace s lidmi a schopnost týmové práce
  • Poctivost a otevřenost k sobě i k ostatním
  • Zvládání zátěže
  • Vedení lidí
  • Řešení problémů

Náplň práce:

  • Vedení svěřených projektů a jejich rozpracování na dílčí úkoly
  • Monitorování svěřených projektů
  • Kontrola a dohled nad plněním, dílčích úkolů daného projektu, aktualizace časového odhadu
  • Koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech
  • Analýza a řízení rizik, eskalace rozporů
  • Zapracovávání a řízení změn, zapracování dílčích analýz
  • Používání vybraného nástroje na evidenci chyb a úkolů ve firmě (JIRA)
  • Vedení projektové dokumentace – uživatelské a technické
  • Řízení a koordinace komunikace se zákazníkem, pravidelné písemné zprávy o stavu prací na projektu
  • Řízení komunikace s pracovníky v rámci projektu
  • Administrativní podpora vývojového týmu
  • Dohled nad finanční stránkou projektu

Nabízíme:

  • Práci která má smysl a kde uvidíte výsledky
  • Naučíte se, jak se implementují robustní řešení
  • Budete umět komunikovat s programátory
  • Získáte zkušenosti které jinde nenabudete
  • Výuku angličtiny
  • 5 týdnů dovolené
  • Další zaměstnanecké výhody (stravenky, po 12 měsících příspěvky na penzijní připojištění/životní pojištění, po 3 měsících SIM/mobilní telefon)
  • Příjemné pracovní prostředí v dosahu MHD (Nové Butovice)
  • Výše platu dle zkušeností a toho co předvedete

Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek

Předpokládaný nástup: ihned

Jako Vaši odpověď nám prosím pošlete tyto dokumenty:

Životopis, kam kromě obvyklých údajů napište konkrétní projekty, které jste řešili. Zajímá nás jejich velikost, složitost, architektura, použité nástroje a také kolik lidí na nich s Vámi pracovalo. Neznamená, že větší je lepší, potřebujeme vědět, co konkrétního jste dělali. I vaše vlastní projekty mohou být pro nás zajímavé.

Motivační dopis, kde se ve volné řeči pokuste popsat následující body:

  • Proč se o tuto pozici zajímáte?
  • Proč si myslíte, že jste vhodný kandidát?
  • Co byste se potřeboval/a naučit?
  • Kam byste se chtěl za dva roky práce u nás rozvinout?

Společnost
Syntea software group a.s.
Adresa
Radlická 591/115, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel