Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Mzdová účetní

Diakonie ČCE – středisko Střední Čechy

se sídlem: Kouřimská 15, 280 02 KOLÍN

vypisuje výběrové řízení na pozici

Nástup: ihned nebo dle dohody

Pracoviště:Komenského náměstí 140/8, Čáslav, Čáslav-Staré Město, po dohodě možno i na jiném z pracovišť Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy.

Náplň práce:

  • vedení mzdové agendy a výpočet mezd
  • roční zúčtování daně
  • zpracování dokumentů mzdové agendy
  • komunikace s institucemi (OSSZ, ZP, exekuční úřady, apod.)
  • příprava reportů a statistik
  • zpracování exekucí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • znalost programu POHODA, PAMICA
  • znalost mzdové a pracovně-právní legislativy
  • znalost práce na PC (Excel, Word)
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Výhodou je:

  • samostatnost, pečlivost
  • komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr (celý úvazek)
  • pružnou pracovní dobu
  • nástupní plat 23 000 Kč, zvýšení mzdy po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • po jednom roce pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • zázemí stabilní organizace

Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, budeme se těšit na Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.

V případě zájmu kontaktujte PhDr. Petra Dvořáka PhD., ředitele střediska, na tel: 739 244 771.

Adresa
Komenského náměstí 140/8, Čáslav – Čáslav-Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 23 000 – 24 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Personalistika a HR, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie Českobratrské církve evangelické, Petr Dvořák
Kouřimská 15, 28002 Kolín, Česká republika
739 244 771