Tradiční výrobce průmyslové keramiky pro slévárenský a ocelářský průmysl s obchodními aktivitami po celém světě hledá pro rozvoj svých aktivit proaktivní (ho) kolegu /-ini pro novou pozici:

Účetní závodu Ostrava / zajištění účetnictví a controllingu

Baví vás práce s čísly, jste analytický typ, umíte pracovat samostatně a zároveň být platnou součástí týmu, rádi si řídíte svůj pracovní čas sami – pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Vaším úkolem bude:

  • zpracovávání účetních podkladů pro potřeby účetní závěrky závodu, jako podklad UZ celé a.s.
  • důsledná kontrola nákladů a sledování hospodaření výrobního závodu
  • analýzy odchylek výsledků hospodaření od plánu
  • tvorba finančních plánů závodu

Budete členem týmu pro tvorbu kalkulací a odborným konzultantem ostatním oddělením závodu pro oblast účetnictví a daní.

Očekáváme:

  • velmi dobrou znalost podvojného účetnictví
  • samostatnost a důslednost
  • týmovou spolupráci
  • chuť učit se a zdokonalovat v oboru
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci
  • podporu odborného i jazykového vzdělávání
  • pružná pracovní doba 37,5 hodin týdně
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění a další

Požadované vzdělání a kvalifikace:

  • praxe v účetnictví nebo controllingu min. 2 roky
  • SŠ s maturitou
  • velmi dobrá znalost MS Excel a znalost ostatních nástrojů MS OFFICE
  • výhodou znalost cizích jazyků AJ, NJ nebo RJ
  • výhodou znalost informačního systému KARAT

Místo výkonu práce: Ostrava nebo Rájec - Jestřebí

Společnost
SEEIF Ceramic, a.s.
Adresa
Kotěrova 362/2, Ostrava – Vítkovice
Spešovská 243, Rájec-Jestřebí – Rájec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Ekonom, Financial Controller, Účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, ostatní.

SEEIF Ceramic, a.s. Spešovská 243, Rájec - Jestřebí