Charita Otrokovice je stabilní církevní organizace, nepřetržitě pomáhající potřebným a lidem v nouzi již od roku 1991. Jsme stabilní organizaci se solidní historií, nadějnou budoucností a přátelským kolektivem.

Mzdový/á účetní/personalista

Co budete pro práci u nás potřebovat:

· Ukončené středoškolské vzdělání

· Trestní bezúhonnost

· Znalost Zákoníku práce, mzdové a personální problematiky

· Základní obsluhu PC a orientaci v MS Office

· Odpovědnost, ochotu a důslednost

· Praxi minimálně 3 roky, ideálně zkušenosti se mzdovou problematikou, týkající se nepřetržitého provozu, DPP a DPČ a členění organizace na střediska

· Znalost mzdového SW, nejlépe VEMA (není podmínkou)

Co vás čeká:

· Zpracování a kontrola podkladů souvisejících se mzdami (docházka, mzdové listy, stravné, podklady pro výpočet ročního zúčtování daní zaměstnanců, evidenční listy důchodového pojištění, exekuce, insolvence apod.) pro 80-90 zaměstnanců vč. DPP a DPČ
· Agenda týkající se příjmů a propouštění zaměstnanců, hlášení povinného podílu, odpovědnost za včasné absolvování povinných zdravotních lékařských prohlídek, atd.

· Komunikace se státními orgány a úřady

· Zpracování reportů a statistik a dalších evidencí dle potřeb vedení organizace

· Spolupráce s vedoucími jednotlivých středisek

Co vám k vaší práci nabídneme:

· HPP na úvazek 1.00 s nástupem od poloviny roku 2019

· Systém benefitů organizace (5 týdnů dovolené, možnost stravování v jídelně organizace, půlroční a roční odměny, …)

· Možnost dalšího vzdělávání v oboru- školení

· Příjemné pracovní prostředí

· Možnost zkráceného úvazku dle dohody

Další informace:

Životopisy posílejte do 30.3.2019.

Kontakty:

Kontaktní osoba: Mgr. Irena Civáňová, ekonom

Kontakt: tel: 604 822 501,

Více o organizaci na: www.otrokovice.charita.cz

Společnost
Charita Otrokovice
Adresa
Na Uličce 1617, Otrokovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Personalistika a HR, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Charita sv. Anežky Otrokovice, Irena Civáňová