IT PROFI SERVIS s.r.o.

Společnost IT PROFI SERVIS s. r. o., se specializuje na poskytování profesionálních servisních služeb v oblasti informačních technologií.

Pracovník IT help desku - 1st line support

Požadujeme:

SŠ vzdělání technického směru

schopnost diagnostiky závady PC

klientské systémy Windows a MS Office

základní znalost serverových systémů Windows Server

základní znalost problematiky sítí

aktivní znalost AJ nebo NJ

Očekáváme:

proaktivní přístup k řešení požadavků
příjemné vystupování a jednání se zákazníky
zodpovědnost a spolehlivost

Náplň práce:

správa a podpora uživatelů
denní komunikace s uživateli

Nabízíme:

odpovídající platové ohodnocení.

V případě zájmu o nabízenou pozici nám zašlete svůj životopis v českém a anglickém nebo německém jazyce.

Nástup možný ihned.

Adresa
Ohradní 1159/65, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Zákaznický servis, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

IT PROFI SERVIS s.r.o., Petr Macek