Finanční kontrolor / Hlavní účetní

Pro našeho klienta, společnost, která podniká v oblasti nemovitostí hledáme vhodného kandidáta na pozici

Hlavní účetní- Finančního kontrolora

Co budete dělat:

- kontrolovat účetnictví a podílet se na měsíčních DPH, kontrolních hlášeních a finančních statistikách
- připravovat účetnictví pro reporting
- komunikovat s auditory a daňovými poradci
- podílet se na finančních projektech

Požadujeme:

- znalost českých účetních standardů
- výhodou znalost anglického jazyka, není podmínkou
- velmi dobré znalost MS Excel
- analytické dovednosti

Nabízíme:

- velmi zajímavé finanční ohodnocení
- 3 dny extra dovolené přes Vánoce
- zajímavou a motivující práci v přátelském prostředí
- balíček finančních i nefinančních benefitů (jazykové kurzy, slevy na fitness, firemní chata...)

Společnost
Dunross
Adresa
Sudoměřská 1293/32, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Dunross, Nikol Flachsová
734 446 122
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.