Jifeng Automotive Interiors CZ s.r.o., je dynamicky se rozvíjející společnost působící v oblasti výroby interiérových dílů pro automobilový průmysl. Na českém trhu působíme od roku 2014 a jsme součástí mezinárodní skupiny působící kromě České republiky i v dalších regionech.
Jsme si vědomi, že zásadní význam v rozvoji společnosti mají právě naši zaměstnanci. Proto do našeho týmu hledáme kolegy, kteří se chtějí učit a dělat svou práci kvalitně a poctivě.

Nové projekty přibývají, z toho důvodu rozšiřujeme i tým kvality a přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

Quality Engineer

Co vás čeká

Různorodá a zajímavá práce
Vedení přidělených projektů, ve spolupráci s ostatními odděleními zajištění kvality výrobků
Tvorba procesní a technické dokumentace (FMEA, CP, PPAP, 8D)
Komunikace se zákazníky a dodavateli při řešení zákaznických a dodavatelských reklamací
Provádění interních auditů, spolupráce na externích auditech
Reporting

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

min. SŠ vzdělání
znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem
znalost MS Office
logické myšlení, organizační dovednosti, flexibilita
samostatnost, systematičnost, pečlivost a spolehlivost
řidičský průkaz sk. B, aktivní řidičchuť učit se nové věci a dále se vzdělávat
zkušenost na obdobné pozici v oblasti automotive 2 roky

Co vám můžeme nabídnout

zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí
odpovídající finanční ohodnocení
příjemné pracovní prostředí v moderních nově vystavěných prostorech
možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání
5 týdnů dovolené
13. a 14.plat
příspěvek na stravování
místo výkonu práce: Dobranov

Společnost
Jifeng Automotive Interior CZ s.r.o.
Adresa
Česká Lípa – Dobranov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Kvalita a kontrola jakosti
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Jifeng Automotive Interior CZ s.r.o., Nikola Divišová